KALHOTY

Provedení je UNISEX - vhodné pro ženy i muže, přizpůsobené na míru individuálním požadavkům.


Elastický satén

Elastický satén je efektní, lehký, splývavý a rychleschnoucí. Kalhoty volného střihu s pružným klínem v rozkroku se vyznačují vysokým komfortem pro pohyb. Materiál je pružný a přizpůsobivý. Nabízíme trojí řešení v pase: široká guma, náplet nebo tunýlek s tkaničkou. Nohavice jsou zakončeny do gumy. 

Složeni materiálu: 98% PES, 2% elastan

Elastický bavlněný úplet

Elastický bavlněný úplet se vyznačuje velkou pružností. prodyšností a pohodlností. Kalhoty volného střihu s pružným klínem v rozkroku se vyznačují vysokým komfortem pro pohyb. Nabízíme trojí řešení v pase: široká guma, náplet nebo tunýlek s tkaničkou. Nohavice jsou zakončeny do gumy nebo úpletu. 

Složeni materiálu: 95% bavlna, 5% elastan

Elastický viskózový úplet

Materiál je přírodní, splývavý, prodyšný, savý, velmi pružný a má hedvábný lesk. Je doslova jako druhá kůže! Kalhoty volného střihu s pružným klínem v rozkroku se vyznačují vysokým komfortem pro pohyb. Nabízíme trojí řešení v pase: široká guma, náplet nebo tunýlek s tkaničkou. Nohavice jsou zakončeny do gumy nebo úpletu.

Složeni materiálu: 95% viskóza, 5% elastan

Lněná tkanina

Směs lnu a viskózy je velmi příjemný, měkký a splývavý přírodní materiál. Kalhoty volného střihu s pružným klínem v rozkroku se vyznačují vysokým komfortem pro pohyb. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastický satén.

Složeni materiálu: 50% len, 50% viskóza 

Vytvořte si webové stránky zdarma!