HALENY, KOŠILE A TUNIKY


Dámská tunika ve tvaru A z elastického saténu. 

Elastický satén je efektní, lehký, splývavý a rychleschnoucí. Tvar tuniky spolu se zvonovými rukávy tvoří velmi ženský vzhled, který podtrhují detaily šikmého zapínání i lemování v kontrastní barvě. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu elastická viskóza nebo len.

Složeni materiálu: 98% PES, 2% elastan

Dámská tunika rovného tvaru z elastického saténu.

Elastický satén je efektní, lehký, splývavý a rychleschnoucí. Mírně promnutý rovný střih a rukávy do manžety jsou velmi praktické a oblíbené prvky. Zapínání tvoří ručně vyráběné uzlové knoflíky a prostřih je mírně do tvaru V. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu elastická viskóza nebo len.

Složeni materiálu: 98% PES, 2% elastan

Pánská/UNI košile z elastického saténu s detaily v kontrastní barvě.

Elastický satén je efektní, lehký, splývavý a rychleschnoucí. Košile je rovného střihu s rozparky v bočních švech a pružnou manžetou. Detaily zapínání a manžet jsou v kontrastní barvě. Střih je vhodný pro ženy i muže. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu elastická viskóza nebo len.

Složeni materiálu: 98% PES, 2% elastan 

Pánská/UNI propínací košile z elastického saténu.

Elastický satén je efektní, lehký, splývavý a rychleschnoucí. Košile je rovného střihu s rozparky v bočních švech a pružnou manžetou. Propínací řešení utváří velmi tradiční vzhled. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastická viskóza nebo len.

Složeni materiálu: 98% PES, 2% elastan 

Dámská halenka "Slza" ve tvaru I z elastického viskózového úpletu.

Materiál je přírodní, splývavý, prodyšný, savý, velmi pružný a má hedvábný lesk. Je doslova jako druhá kůže! Jednoduché řešení s krátkým rukávem zdobí detail z čínského zapínání a důmyslný prostřih ve tvaru slzy, podšitý kontrastní barvou. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu len.

Složeni materiálu: 95% viskóza, 5% elastan 

Dámská rovná košile z elastického viskózového úpletu.

Materiál je přírodní, splývavý, prodyšný, savý, velmi pružný a má hedvábný lesk. Je doslova jako druhá kůže! Mírně promnutý rovný střih a rukávy do úpletové manžety jsou velmi praktické a oblíbené prvky. Jednoduchý střih podtrhují detaily šikmého zapínání na knoty v kontrastní barvě. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu elastický satén a len.

Složeni materiálu: 95% viskóza, 5% elastan 

Dámská zavinovací tunika ve tvaru X z elastického viskózového úpletu.

Materiál je přírodní, splývavý, prodyšný, savý, velmi pružný a má hedvábný lesk. Je doslova jako druhá kůže! Detaily v kontrastní barvě podtrhují ženské linie zavinovacího efektu. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek.

Složeni materiálu: 95% viskóza, 5% elastan 

Pánská košile z elastického viskózového upletu.

Materiál je přírodní, splývavý, prodyšný, savý, velmi pružný a má hedvábný lesk. Je doslova jako druhá kůže! Rovný střih a rukávy do úpletové manžety jsou velmi praktické a oblíbené prvky. Jednoduchý střih podtrhují detaily šikmého zapínání v kontrastní barvě. Kalhoty ve stejné nebo kontrastní barvě tvoří elegantní celek. Provedení je možné i v materiálu elastický satén a len.

Složeni materiálu: 95% viskóza, 5% elastan 

Pánská/UNI propínací košile ze lněné tkaniny.

Směs lnu a viskózy je velmi příjemný, měkký a splývavý přírodní materiál. Košile je rovného střihu s rozparky v bočních švech a 3/4 volnými rukávy. Propínací řešení s ručně vyrobenými uzlovými knoflíky ve tvaru knotu utváří velmi tradiční vzhled. Zajímavým detailem je rozdílná délka zadního a předního dílu košile. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastický satén.

Složeni materiálu: 50% len, 50% viskóza 

Pánská/UNI košile s krátkým rukávem ze lněné tkaniny.

Směs lnu a viskózy je velmi příjemný, měkký a splývavý přírodní materiál. Košile je rovného střihu s rozparky v bočních švech. Zajímavým detailem je řešení zapínání na jednoduché pecky. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastický satén.

Složeni materiálu: 50% len, 50% viskóza 

Pánská/UNI halena bez rukávů ze lněné tkaniny.

Směs lnu a viskózy je velmi příjemný, měkký a splývavý přírodní materiál. Halena je rovného střihu s rozparky v bočních švech. Jednoduché řešení bez límečku podtrhují zajímavé detaily: lemování a zapínání v kontrastní barvě nebo zcela minimalistické řešení peckami s poutky. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastická viskóza.

Složeni materiálu: 50% len, 50% viskóza 

Pánská/UNI propínací vesta ze lněné tkaniny.

Směs lnu a viskózy je velmi příjemný, měkký a splývavý přírodní materiál. Vesta je rovného střihu s rozparky v bočních švech. Propínací řešení s ručně vyrobenými uzlovými knoflíky ve tvaru knotu utváří velmi tradiční vzhled. Střih je vhodný pro ženy i muže. Provedení je možné i v materiálu elastický satén.

Složeni materiálu: 50% len, 50% viskóza 

Vytvořte si webové stránky zdarma!